سرمربی وستهام:خطر برکناری از کار، انگیزه برای پیروزی را بیشتر می کند


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، ‘رونالد کومان’، سرمربی اورتون، سومین سرمربی است که در فصل کنونی لیگ برتر انگلیس در روز دوشنبه برکنار شد و بیلیپک هم اگر پس از شکست 3 بر صفر جمعه گذشته برابر برایتون و هاو آلبیون تغییری در شرایط ایجاد نکند، در معرض ابتلا به سرنوشت کومان قرار دارد.
در حالی که وستهام با 8 امتیاز از 9 بازی در رده شانزدهم جدول لیگ برتر انگلیس قرار دارد، بیلیچ تصمیم ندارد برابر این چالش عقب نشینی کند.
بیلیچ در آستانه بازی چهارشنبه(امروز) برابر تاتنهام در دور چهارم جام اتحادیه باشگاه های انگلیس گفت: کومان، سومین سرمربی برکنار شده است. همواره نفر چهارم و پنجم هم هستند. قطعا من یکی از آنها هستم. البته، این مساله مانع از تمرکز من بر کارم نمی شود. من هرگز از مسئولیتم، خواه در مقام سرمربیگری و یا در مقام یک پدر، دوست دست نمی کشم.
به نوشته رسانه های انگلیس، مالکان وستهام به بیلیچ گفتند که در صورتی که در دو بازی آینده، شرایط فعلی تیم را تغییر ندهد، شغلش را از دست خواهد داد.
بیلیچ که از این اخبار نگران نشده است، می گوید: قوی بودن در دوران سخت، بزرگ ترین نقطه قوت من است. اکنون دوران سخت من است اما، این مرا ناراحت نمی کند.
وستهام پس از بازی برابر تاتنهام به مصاف کریستال پالاس می رود. پالاس از 9 بازی که تاکنون برگزار شد تنها یک پیروزی داشت.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1088**1584
مترجم:فقیه*انتشار:مولوی

انتهای پیام /*http://www.irna.ir/fa/News/82707897/